Ubezpieczenie IT

POZNAJ NAS

Pierwsze narzędzie do zakupu ubezpieczenia dla IT całkowicie online

1

Prowadzisz Software House, jesteś kontraktorem lub freelancerem?

2

Szukasz ubezpieczenia?

3

Prosto, szybko, intuicyjnie. 100% online!

Ubezpieczenie IT powstało, by ułatwić zakup wysokiej jakości ochrony ubezpieczeniowej dla branży IT. Połączyliśmy to, co najlepsze we współpracy z cenionymi firmami ubezpieczeniowymi z nowoczesnymi metodami zakupu.

Kontrahent wymagający polisy

Niewystarczający zakres

Brak skutecznej ochrony

Zbyt wysoka cena

Skomplikowane procedury ubezpieczeniowe

Chęć rozwoju i ekspansja na rynki zagraniczne

Problemy branży IT są nam znane. Żeby je rozwiązać, stworzyliśmy narzędzie, które pozwoli Ci w 100% online, szybko, bezpiecznie, prosto i efektywnie zakupić pakiet ubezpieczeń: OC zawodowe, OC ogólne oraz Cyber dla branży IT.

Twórczynią projektu jest Joanna Mucha – specjalistka ds. ubezpieczeń z wieloletnim doświadczeniem w branży. Przez wiele lat pracowała z klientami z sektora IT jako brokerka ubezpieczeniowa. Od podszewki poznała ich problemy i potrzeby. Żeby na nie odpowiedzieć, stworzyła Ubezpieczenia IT – pierwszy w Polsce serwis do w pełni zdalnego zakupu ubezpieczenia branżowego.

Brakuje Ci czasu, by ręcznie wypełniać dokumenty i uzupełniać formularze? Postęp technologiczny dotknął już wszystkich dziedzin życia, a ty wciąż musisz spędzać godziny nad wnioskami do ubezpieczyciela. Spędziłeś już kilka godzin na uzupełnianiu wniosków i odpuściłeś?
Zrobiliśmy dla Ciebie aplikację, która eliminuje te problemy. Wystarczy kilka minut, by sprawnie przejść przez cały proces zakupu. Ubezpieczenie IT powstało dla Ciebie.

Joanna Mucha

DLA KOGO?

Firm IT/Software House’ów do 10 mln PLN obrotu rocznego

Freelancerów do 10 mln PLN obrotu rocznego

Pracowników B2B do 10 mln PLN obrotu rocznego

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY?

Ubezpieczenie zawodowe dla IT, które kupujesz na naszej stronie, jest dostarczane przez jednego z największych ubezpieczycieli na świecie, który posiada ocenę AA w ratingu Standard&Poor's i A++ w ratingu AM Best  

Pozostałe produkty dostarcza Generali – jedna z największych grup ubezpieczeniowych na świecie obecna na rynku już niemal 200 lat.