Ubezpieczenie IT

POZNAJ NAS

Pierwsze narzędzie do zakupu ubezpieczenia dla IT całkowicie online

Jesteśmy multiagencją ubezpieczeniową, obsługującą wyłącznie branżę IT. Stworzyliśmy dla was autorskie narzędzie, które – po raz pierwszy w Polsce – umożliwia zakup polisy od światowego ubezpieczyciela całkowicie online.

Współpracujemy z Chubb European Group SE i Generali TU S.A.

Możesz nas znaleźć w rejestrze pośredników KNF pod numerem 11223850

Ubezpieczenie IT powstało, by ułatwić zakup wysokiej jakości ochrony ubezpieczeniowej dla branży IT - zarówno dla programistów, jak i spółek. Połączyliśmy to, co najlepsze we współpracy z cenionymi firmami ubezpieczeniowymi z nowoczesnymi metodami zakupu.

Jesteśmy twoim partnerem w zakupie ubezpieczenia. Cały proces stworzyliśmy od podstaw, by zapewnić maksymalną wygodę i bezpieczeństwo przy zakupie polisy.
Dążyliśmy do maksymalnego uproszczenia całości. Zrobiliśmy to, bo wiemy, gdzie ubezpieczyciel widzi zagrożenie. Znamy specyfikę branży – lata doświadczenia we współpracy z klientami IT pozwoliły nam zamknąć skomplikowane procedury w prostym narzędziu.  


Wszystko po to, by zagwarantować klientom dostęp do ochrony od światowego ubezpieczyciela bez konieczności wypełniania kilkustronicowych dokumentów.

Kontrahent wymagający polisy

Niewystarczający zakres

Brak skutecznej ochrony

Zbyt wysoka cena

Skomplikowane procedury ubezpieczeniowe

Chęć rozwoju i ekspansja na rynki zagraniczne

Twórczynią projektu jest Joanna Mucha – specjalistka ds. ubezpieczeń z wieloletnim doświadczeniem w branży. Przez wiele lat pracowała z klientami z sektora IT jako brokerka ubezpieczeniowa. Od podszewki poznała ich problemy i potrzeby. Żeby na nie odpowiedzieć, stworzyła Ubezpieczenia IT – pierwszy w Polsce serwis do w pełni zdalnego zakupu ubezpieczenia branżowego.

Brakuje Ci czasu, by ręcznie wypełniać dokumenty i uzupełniać formularze? Postęp technologiczny dotknął już wszystkich dziedzin życia, a ty wciąż musisz spędzać godziny nad wnioskami do ubezpieczyciela. Spędziłeś już kilka godzin na uzupełnianiu wniosków i odpuściłeś?
Zrobiliśmy dla Ciebie aplikację, która eliminuje te problemy. Wystarczy kilka minut, by sprawnie przejść przez cały proces zakupu. Ubezpieczenie IT powstało dla Ciebie.

DLA KOGO?

Firm IT/Software House’ów do 10 mln PLN obrotu rocznego

Freelancerów do 10 mln PLN obrotu rocznego

Pracowników B2B do 10 mln PLN obrotu rocznego

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY?

Ubezpieczenie zawodowe dla IT, które kupujesz na naszej stronie, jest dostarczane przez jednego z największych ubezpieczycieli na świecie, który posiada ocenę AA w ratingu Standard&Poor's i A++ w ratingu AM Best  

Pozostałe produkty dostarcza Generali – jedna z największych grup ubezpieczeniowych na świecie obecna na rynku już niemal 200 lat.